Powered by Smartsupp

O nás

VAŠA STRECHA V SPRÁVNYCH RUKÁCH!

Spoločnosť Naša strecha s.r.o. je strešné centrum, kde máte možnosť výhodného nákupu vašej strechy vďaka vysokokvalitnému poradenstvu, dobrým cenám, odbornej montáže, predĺženej záruky ako aj ďalším benefitom, ktoré vás čakajú pri vašej návšteve u nás. Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji, kde sme donedávna pôsobili hlavne ako montážna firma a v marci 2018 Naša strecha otvára aj strešné centrum.

Realizujeme montáž ako aj predaj klasických krovov, väzníkových krovov, plechových striech výrobcov Ruukki, Blachotrapez, Lindab a pálenej škridle výrobcov  Bramac, Creaton a Terran ako aj strešné okná značiek Velux a Fakro na novostavby ako aj rekonštrukcie.  Taktiež Vám zabezpečíme kompletnú dodávku materiálu k celkovej realizácii strechy v tých najlepších cenách.

Naša strecha je strešné centrum, ktoré vám poskytne vypracovanie cenovej ponuky zdarma na základe osobnej obhliadky a zamerania stavby.

Viac informácií o nás môžete získať aj na našej facebookovej stránke https://www.facebook.com/nasastrecha.sk/, kde Vás pravidelne informujeme o prebiehajúcich akciách našej spoločnosti.

Obchodné oddelenie

Janík
Radoslav Janík - predajca, rozpočtár Jozef Suchoň ml. - predajca Dominika Suchoňová - obchod, marketing