Powered by Smartsupp

Click systém - Povrchová úprava - DuraFrost

Click systém je oblúbená bezúdržbová plechová krytina. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a vďaka modernému vzhľadu, výberu farieb a dlhej životnosti má veľmi široké použitie pri budovách s originálnou modernou architektúrou s nízkymi sklonmi., alebo ako fasádny panel s horizontálnym aj vertikálnym spôsobom uloženia. Rovnako však dokáže dať starším objektom osobitý vzhľad, preto je použiteľný aj do historických centier miest.

Už samotný názov krytiny napovedá, že ide o stavebnicový „click“ systém, čo v praxi znamená značnú úsporu času pri jej montáži.

K najväčším výhodám KLIK panelu patrí jednoznačne jednoduchá a rýchla montáž. Každý panel obsahuje perforovanú drážku na jeho ukotvenie skrutkou s plochou hlavičkou čo garantuje skryté kotvenie a umožňuje jeho použitie už od 8°.

 Z nášho širokého sortimentu výrobcov Click panelu ako Ruukki, Blachotrapez, Lindab, KJG, Satjam a Maslen si vyberie každý a navyše za najlepšie ceny.

Články

Výpočet potrebnej plechovej krytiny

Ako vypočítať množstvo plechovej krytiny, ktorú potrebujete

Plánovanie strechy a výber správneho množstva plechovej krytiny môže byť zložité. Tento návod vám pomôže krok za krokom vypočítať, koľko plechovej krytiny budete potrebovať pre vašu strechu.