Powered by Smartsupp

Falcovaná krytina - Povrchová úprava - Aluzinok

Na strechy s nízkym sklonom, kde nie je možné použiť klasické strešné krytiny, odporúčame FALCOVANÚ STREŠNÚ KRYTINU. Je veľmi dobre tvarovateľná, preto sa dá použiť tak v modernej architektúre, ako aj na zastrešenie rôznych atypických vežičiek s okrúhlym pôdorysom v historických jadrách miest. Vďaka pevnosti a nepriepustnosti spojov je rovnako vhodná do horských a vysokohorských oblastí. Falcovaná krytina sa ako jediná môže vyrábať priamo na mieste stavby, čo umožňuje vyrobiť strešné pásy v akejkoľvek dĺžke. Tým sa eliminuje použitie priečnych spojov na strešnej krytine a zároveň minimalizuje možnosť poškodenia materiálu pri preprave, či manipulácii. Vyrába sa so stojatým falcom vysokým 25,5mm čo dovoľuje jej užitie už od 3° sklonu strechy. Odporúčaná vstupná šírka plechu je 625mm, dokáže sa však prispôsobiť podľa želania zákazníka.

 Z nášho širokého sortimentu výrobcov falcovanej krytiny ako Ruukki, Blachotrapez, Lindab, KJG, Satjam a Maslen si vyberie každý a navyše za najlepšie ceny.

Články

Výpočet potrebnej plechovej krytiny

Ako vypočítať množstvo plechovej krytiny, ktorú potrebujete

Plánovanie strechy a výber správneho množstva plechovej krytiny môže byť zložité. Tento návod vám pomôže krok za krokom vypočítať, koľko plechovej krytiny budete potrebovať pre vašu strechu.